Logo
Gravel

Gravel - gameplay i data premiery

Studio Milestone zaprezentowało nowy materiał z gry Gravel, która w założeniu ma być konkurencją dla serii Dirt od Codemasters. Wraz z prezentacją gameplay'u zdradzono datę premiery produkcji.

 
Deweloper zapowiedział, że Gravel pojawi się na rynku 27 lutego i będzie dostępny od razu na PS4, Xbox One oraz PC. Opublikowany dziś fragment rozgrywki pokazuje, że Gravel podejdzie dość luźno do serii rajdowych i wyścigowych. Zasadniczo na filmie widzimy, że rozgrywką tytułowi bliżej do serii SEGA Rally niż Dirt. Gameplay skupia się bowiem na wyścigu aut rajdowych po śnieżnej trasie na górze Mount Blanc.

Gravel Gravel

Studio potwierdziło, że Gravel będzie się skupiał na rozrywkowych zawodach i wyścigach mających przede wszystkim dawać dobra zabawę. Tytuł nie skupi się więc na klasycznych rajdach czy większym przywiązaniu do realizmu. Zapowiada się więc ciekawa alternatywa dla poważniejszych produkcji dających mniejsza swobodę w zabawie. Za nieco przeszło miesiąc przekonamy się jak wyszedł Gravel i co faktycznie oferuje.

Gravel Gravel Gravel Gravel

2018-01-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Gravel - gameplay i data premiery