Logo
Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner American Wilds - obłocone ciężarówki debiutują dziś na Nintendo switch!

Mudrunner: American Wilds to unikalne offroadowe przeżycie, które zagwarantuje każdemu fanowi jazdy po bezdrożach ogromne emocje. Do dyspozycji zostały oddane 33 pojazdy tak renomowanych firm jak Ford czy Chevrolet, które gracze będą mogli wypróbować zarówno w niedostępnych terenach Rosji jak i znanych krajobrazach Ameryki Północnej. Dystrybutorem gry zarówno na NSW jak i PC, PS4 oraz Xbox One jest CDP.

 
Saber Interactive udało się przygotować wersję na Nintendo Switch zachowując wszystkie cechy, które sprawiły, że seria Mudrunner okazała się światowym hitem. Niezwykła fizyka świata, oddanie w każdym szczególe zachowania pojazdów, niezwykle realistyczny gameplay, a także kultowe maszyny. To wszystko pojawi się w Mudrunner: American Wilds.

Spintires: MudRunner Spintires: MudRunner

Mudrunner to symulator pojazdów terenowych zabierający graczy na niezwykle trudne drogi i niebezpieczne tereny. Pierwsza edycja, wychwalana za niezwykle dokładne i realistyczne prowadzenie pojazdów oraz silnik fizyczny, zachwyciła ponad milion graczy na PC. W kolejnej, wydanej w zeszłym roku - Spintires: MudRunner, dzięki praktycznie fotorealistycznej grafice i niesamowitej fizyce, gracze mogli usiąść za kierownicą najpotężniejszych pojazdów terenowych i rzucić się w ekstremalne warunki tajgi, w których mogli przetrwać wyłącznie dzięki mapie, kompasowi i umiejętności prowadzenia pojazdów

Rozszerzenie gry - MudRunner American Wilds przenosi fanów off roadu na amerykańskie mapy, w których wypróbują moc zachodnich pojazdów. Hummer, Chevrolet, Ford oraz inne marki pozwolą przebyć najbardziej niedostępne bezludzia USA.

American Wilds zawiera w sobie zarówno rozszerzenie, podstawową grę jak i wszystkie dostępne do tej pory DLC. Z pewnością jest to świetna oferta dla fanów gatunku.
Spintires: MudRunner Spintires: MudRunner
Dzięki licznym misjom i wyzwaniom fani pojazdów terenowych będą z radością przedzierać się przez błoto, rwące rzeki i wspinać się po stromych wzgórzach w swoich ciężarówkach 4x4 oraz specjalnych pojazdach logistycznych przystosowanych do najtrudniejszych warunków.
Spintires: MudRunner Spintires: MudRunner
Zaangażowani gracze i fanatycy prowadzenia pojazdów docenią realistyczne wrażenia z jazdy, jakie zapewni im zaawansowany silnik fizyczny, wliczając w to symulację paliwa, przekazywanie napędu przez dyferencjały, symulację miękkich opon, a także realistyczne interakcje pomiędzy roślinnością, błotem i wodą a pojazdem. Gracze szukający przygody oraz otwartych przestrzeni z pewnością będą zadowoleni ze swobody oferowanej na mapach – wybierz drogę prowadzącą przez trudny teren, rzeki, lasy, bagna, góry… Natura i zagrożenia z jej strony nie wybaczają błędów.

POJAZDY
Zasiądź za kierownicą 33 potężnych pojazdów terenowych, z których każdy ma inną charakterystykę i osprzęt. Każdy z nich otrzyma także specjalne modyfikacje. Pojazdy te zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie w najcięższych warunkach, ale to tylko narzędzia. To twoje umiejętności prowadzenia pozwolą im dotrzeć do celu. Po raz pierwszy, gra American Wilds będzie zawierała kultowe maszyny tak jak - Ford F-150, Chevrolet K5 Blazer czy GM’s Hummer.

EKSTREMALNE MAPY
Przemierzaj ekstremalne tereny, korzystając jedynie z mapy i kompasu! Osiągaj cele i realizuj dostawy, radząc sobie w ekstremalnych warunkach na otwartych mapach z cyklem dnia i nocy. Radź sobie z błotem, rwącymi rzekami i innymi przeszkodami, które dzięki silnikowi napędzającemu grę w realistyczny sposób reagują na masę i ruchy pojazdu. Do istniejących map zostały dodane Mount Logmore oraz Grizzly Creek, dwie nowe, sandboxowe mapy zainspirowane krajobrazami Montany, Północnej Dakoty oraz Minnesoty.

FIZYKA I GRAFIKA
Spintires: MudRunner AW ma całkowicie zmienioną grafikę i zaawansowany silnik fizyczny, a także liczne usprawnienia: nową roślinność i interakcje z błotem, ulepszony system blokowania dyferencjału, lepszą symulację miękkich opon, usprawnioną fizykę wody i znacznie więcej. Otoczenie i twój pojazd ciągle na siebie oddziałują, nagradzając dobre manewry i karząc za wszelkie potknięcia.

TRYB WIELOOSOBOWY / WSPÓŁPRACA
Graj w MudRunner American Wilds z maksymalnie 3 innymi graczami w trybie sieciowej współpracy i razem osiągajcie cele. Wyciągaj znajomych z rwących rzek, wypychaj ich z błota lub pomagajcie sobie, gdy któryś z was nie może złapać przyczepności. Zapiszcie swoje postępy i kontynuujcie rozgrywkę w dowolnym momencie dzięki wprowadzeniu zapisów wieloosobowych! Grajcie zespołowo, aby osiągnąć cel, lub ruszaj w dzicz samotnie i wypełniaj misje!

2018-11-28 - A.Biernacki

0

Komentarze do:
Spintires: MudRunner American Wilds - obłocone ciężarówki debiutują dziś na Nintendo switch!