Logo
Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 - twórcy zapowiadają odświeżenie francuskich miast

Studio SCS pracuje w pocie czoła nad rozwojem gry Euro Truck Simulator 2. Symulator ma już parę dobrych lat, ale jeszcze wiele przed sobą. Twórcy zapowiedzieli, że pracują nad nową aktualizacją, która poprawi wygląd francuskich miast.

 
Rozszerzenie wprowadzające francuskie regiony do Euro Truck Simulator 2 zadebiutowało trzy lata temu. Od tego czasu wiele się zmieniło w grze i starsze modele zaczęły wyglądać archaicznie. Twórcy zdają sobie z tego sprawę i odświeżają starsze lokacje. Niedawno poprawiono wygląd niemieckich miasteczek, a teraz przyszła pora na francuskie lokacje.

Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2

Według informacji przekazanych przez studio odświeżenia doczekają się miasta Metz, Reims, Strasburg oraz Dijon. Deweloper nie tylko poprawi wygląd, ale też wprowadzi zmiany w węzłach komunikacyjnych czy oznakowaniu. Patch oznaczony numerem 1.37 ma wprowadzić wiele innych nowości, ale na razie twórcy nie ujawniają szczegółów. Wiadomo za to, że podobne aktualizacje maja się pojawiać częściej.

Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2

2020-02-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Euro Truck Simulator 2 - twórcy zapowiadają odświeżenie francuskich miast